Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    Én úgy értettem amit Abu írt, hogy gondolom Nektek is megjelenik olyan 10-20 eventlog bejegyzés az ACEeventlog ágában. De ez csak restart-nál.

    Már nem emléxem pontosan, de ez nem probléma, hanem egész 1xerűen a 11.4-es driver nem talál vmit amit keresne, de csak 1x teszi ezt restart idején is utána már elkussol.

    Ilyenkor Én még nem nézegettem, hogy van-e hibabejegyzés is, csak ezeket a felesleges ACEeventlog-okat láttam. Amik Nálam akkor is keletkeztek, ha meg volt nyitva a CCC felülete és pl. futott vmi VGA terhelő alkalmazás pl. YT videó.

    Most meg úgy telepítettem és használom a Seven-t, hogy user módban (nem aktiváltam a beépített rendszergazda fiókot) és most 1általán nincs is ACEeventlog eseménynapló ág.

    Jövő 7en vmikor már be fog esni a 11.4-es official verzió. Akkor már érdekesebb lesz a helyzet. :)

    [ Szerkesztve ]

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Új hozzászólás Aktív témák