Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kabanka

    aktív tag

    válasz polonic #13222 üzenetére

    Érdekes nem játszom OpenGL-s játékokkal:) OpenGL-s programot használok és ha utánanézel az AMD hibája bizony ám, mert nvidia kártyákkal vígan megy, és számtalan fórum erről szól. Nem beszélve arról hogy a program egy fájlt keres ami a 10.4ben benne van utána meg nem:) Konkrétan leírva a hibajelenség. Ennyi:) Nem AMD fikázás, nem akarok ilyet elindítani, leírtam a tényeket, az Ati nem írta bele a driverekbe az Opengl vezérlőt és pont:) Játék alatt meg nem veszed észre. Én mindig nagy atis voltam de mikor utána olvastam hogy megy ez a rivalizálás hogy melyik a jobb, de azt is megnéztem mit ad az nvidia amit az ati nem akkor gondolkoztam hogy inkább 2ezerrel drágábban nvidia mint ati, és a szerkesztő programok is az nvidiát támogatják szélesebb körben és NEM játékról van szó hanem egyéb alkalmazás mert ha veszel egy 40 ezres kártyát akkor azt ne csak játék alatt használd hanem minden videóval kapcsolatos dolgot ő lásson el, és az egérkurzor hibája sem az egér hibája:D és amúgy meg elég idegesítő dolog, megoldás az volt rá egyel régebbi driver és vígan ment.

    kabankaWorks - Esküvők és rendezvények filmezése!

Új hozzászólás Aktív témák