Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz BBéci #7995 üzenetére

    "Nem újonnan gondoltam az OPPO-t, hanem alig használtan. Ezerszer inkább azt venném 150000 Ft körüli összegért, mint a listában szereplő többi lejátszó bármelyikét."

    Az általam linkelt régiófüggetlen lejátszók listájára gondolsz? Csak mert ott az OPPO lejátszói is megtalálhatóak. :K

    Egyébként nem szeretnék használtat venni. Pláne akkor, amikor ennyi pénzt szándékozom költeni rá.

    Mert hogyan bízhatnék meg abban, hogy garantáltan hibamentes, soha nem volt "berhelve", stb.?

    Ráadásul új termék esetében jó eséllyel részletre is meg tudom vásárolni, ami szintén nem elhanyagolható.

    "Nem elhanyagolható szempont, hogy okosítható, ami által teljes értékű médialejátszó lesz belőle."

    Ez jól hangzik, de tekintettel arra, hogy eredeti DVD és BD filmekkel használnám, számomra annyira nem releváns.

    Az, hogy régiófüggetleníthető, már inkább szempont.

    Ugyanakkor elgondolkodtatott az is, amit egy másik fórumon, más házimozi rajongók "tollából" olvastam... Miszerin a többszázezer forintos lejátszó 2 alkalommal sem bírta tovább 1-2 évnél. Ezért az illető már inkább egy olcsóbb, "alap" lejátszóra költ, a többi pénzen pedig inkább a hangrendszert fejleszti.

    Nem tudom, mennyire általános ebben a kategóriában az, ami egyébként a fogyasztói cikkek piacát manapság jellemzi... miszerint szándékosan nem az "örökkévalóságnak" gyártják még a közép, felső kategória termékeit sem!? Hogy nem a tartósság a lényeg, hanem, hogy 1-2 évente újat vegyünk mindenből... :F

    (Az 1-2 milliós, nyilván tartós "Made in Japan" lejátszók pedig teljesen egyértelmű módon nem az átlagemberek számára, hanem a gazdag "elitnek" készülnek, és számukra elérhetőek.)

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák