Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atlantis

    veterán

    válasz Rossi #23 üzenetére

    Én Standard méretű térképen játszom, Vostok nehézségi szinten, itt még nem csal olyan sokat az AI a többi kolónia javára. :) Az elején viszont a második nehézségi szintet ajánlom. Sebességnek is jó az alap beállítás.

    Hja, az eleje lehet nem túl izgalmas, bár ha összeakad a bajszod az Alien-ekkel, akkor az pörgős tud lenni. Ha túl közel landolsz hozzájuk, elkerülhetetlen a konfrontáció, ugyanez igaz a többi kolóniára, mert nem tudsz normálisan terjeszkedni. Az Alien-eket még soha nem sikerült barátivá változtatnom (elvileg akkor kék lesz a színűk), még Harmony affinitással sem, így ha más jobb egységeim vannak, inkább teljesen kiirtom őket a környéken, ne legyenek útban.

    Ki kell tapasztalni, ki mit szeret, nem biztos, hogy én jól csinálom. 4-5 várost szoktam alapítani, 2-3 felderítőt kiküldeni, azokat úgyis redukálja az Alien népség, így pótolni kell őket. Én szeretem tudománnyal és virtusokkal uralni a bolygót az erő helyett, barátságra törekszem mindenkivel, de a pofátlan kéréseket elutasítom. Kémkedek, ahogy lehet, sajnos az egészség- és energia-mérlegem sokszor negatív, utóbbit csak kémkedéssel tudom növelni. Persze kell sereg is, mert ha gyenge vagy, szó nélkül neked ugranak a többiek, még ha előtte baráti volt a viszony, akkor is.

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Új hozzászólás Aktív témák