Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HellGreg

    őstag

    IDe is beírom, hátha...

    Sziasztok, van nekem egy LS11HR típusú PB-m, 2 éves, a következő konfig:
    - sandy i5 2410 m
    - 4 gb DDr3
    - Radeon 6650m 1Gb + Intel akármi

    az a bajom, hogy elkezdtem WoT-ozni, ment is high grafikán, csak néha melegedés miatt lekapcsolta magát a gép. Plusz hűtőt nem használok. Rájöttem, hogy minimum grafikán is teljesen jól néz ki, levettem, csak a tripla pufferelést hagytam pipálva (nem tudom mi az), amúgy minden minimum, 1920 felbontásban (külső monitort használok). első 1-2 csata oké, 50-60-70 fps. Aztán elkezd hülyülni, leesik 15-20 környékére, akad, elég idegesítő. Levettem 1680-as felbontásra, ugyanaz. Feladatkezelőben belőttem hogy egy mag vigye, ugyanaz. Beállítottam magas prioritásúra, ugyanaz. Kilőttem azokat a háttérfolyamatokat, amelyek bezavarhatnak. Ugyanaz. És már nem tudok mit kitalálni. Kínomban rákötöttem kábellel a routerre (előtte wifin volt), egy ideig nagyon jó volt, majd megint ugyanaz, akadás, 15 fps stb. És már nem tudok mit kitörpölni neki. Néha 40 fps, máskor (többször) 15-20.
    Nem hiszem, hogy a konfig gyenge lenne hozzá, tehát valakinek van valami ötlete esetleg?
    Előtte Skyrim, Cities XXL, Heroes VI, FIFA 13 (asszem), GTA 4 szépen futottak. Ez meg nem.
    Köszi előre is.

Új hozzászólás Aktív témák