Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz 6030D #12533 üzenetére

    Na ez a komoly autó buz! aki bemegy, mindenből egyet, egyedi színben :DDD
    Nem vagyok egy Aston fan, bár mindig volt pár modelljük ami nagyon tetszik.
    Narancs belső viszont nem kéne :P
    Elég összetett ez a szín kérdés. Van a környékünkön egy narancs Lambo Urus, úgy néz ki mint ha kiszívta volna a nap, ilyen fakult narancs. Van egy Lexus valami, az meg túl sötét, nem szép narancs. Van egy Audi is, az meg mint a vízfesték, nem is metál szerintem. Ez persze ízlés kérdése de a Porsche Papaya az szép felhős időben is a napon meg álom. Szóval élőben kell látni hogy mennyire ütős a szín. Mennyire működik az adott formán. De tisztelem az autós őrülteket. Viszont túl sok a narancs akkor már fekete belsővel kérném.

    Ami mostanában mozgat az a full fekete GTS felni. Enyém is szép de felpróbálnám melyik áll neki jobban.

    Annyi hogy az 21" az enyém meg 20" így ott még van húsa normálisan a guminak nem annyira kényes...

    Bár volt nálam a srác alkatrészért, Ő S80-ra is feltette a 21"-es Polestart.


    Mondtam is neki hogy nem normális. Sokkal nehezebb, már túl nagy, nem annyira esztétikus, a Volvo S80 meg alapból is ráz kicsit, keményebb rugók és 19"-el méginkébb de nem atom vészes még... Na de ez, leültetve, 21" rágőzölt gumikkal. Na ez már bántja a vesédet és a szemedet, illetve észrevehetően rosszabul megy / fogyaszt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák