Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dj Don Pepe

    tag

    válasz ---Lasali--- #2526 üzenetére

    Hello! Nálam is vannak ilyen dolgok. Én az elején beszéltem a creativosokkal, és hát. Nem nagyon tudnak segíteni, neked kell megoldani. Elmondom mit mondanának: Telepítsd ujra a géped, formázás után. C: meghajtóra tedd a rendszert, és a programokat. Telepítsd a legfrissebb audigy drivert. És mennie kell mindennek rendesen...

    Nálam ha úgymarad az EAX akkor az EAX beállításoknál nincs bekapcsolva látszólag semmi, de a TV-re ráteszi az effekteket. Na meg a többi csatornára is. A lényeg hogy olyankor aktiválom az EAX-ot, kiválasztok valamit, aztán deaktiválom. És akkor elhallgat. Sőt olyan is van, hogy Stereo Surroundot használok, az is van kijelölve, és magától átvált CMSS-re, amit csak hallok hogy abban szól, de marad bepipálva a Stereo Surr. Olyankor átnyomom valóban CMSS-be majd vissza és onnantól jó megint. Szóval vannak zavarok a szoftverben. Nem mondom elég sok apró hiba. Beállításaimat se szereti megtartani. Ez van. Effektező nagyon nehezen elérhető benne, flanger, chorus, stb... pedig én használnám. Ezekre irhattak volna külön kis progit ami elindul alkalmazásként, nem pedig az EAX-ból kell nyitogatni és paraméterezni.

    ---> Sounds Best On: 24bit Sound Blaster <---

Új hozzászólás Aktív témák