Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lsc

    nagyúr

    válasz Mushroom #4001 üzenetére

    A másik abban a fantasztikus ccc-ben lehetett régen hdmi kimenetnél kicsinyíteni a képet, mert alapból kisebb kép jelenik meg (nem tudom miért) így szükség is volt a funkció, hogy nullára lehessen állítani, ez az újabbakban nincs benne, de ugyanúgy kisebb kép jelenik meg alapból.
    Ha kisebb a kép akkor mit akarsz rajta még kicsinyíteni ? Nem nagyítani? Ezt próbáltad már [link].

    Az élet kegyetlen .

  • rocket

    nagyúr

    válasz Mushroom #4001 üzenetére

    Egy szoval nem mondtam a drivereik tokeletesek, nem tudom minek keverted ide a HD4850-et amikor nem volt szo rola, arrol a problemakrol beszeltem amit leirtal.

    "A régi időnként belassult, az új meg ugye a második monitoron csinál érdekességeket (ja és csak 2 monitort használok nem hármat) Szerinted ez nem az ati hibája?"

    Leirom egyszerubben 2+ monitor = 2 vagy tobb monitor :)

    Egyebkent lenyegtelen mert ezt irtad:
    "De amint elkezdem húzni ezzel az MSI progival ugyanúgy buzul az egyik monitoromon a kép!"

    Innentol ez a "hiba" a kutyat nem erdekli.

    "Szóval elvárom, ha kib@szok egy csomó pénzt, akkor működjön is az a szar amit vettem ne csak mindig egy újabb bugot kelledjen megoldanom, és nem érdekel hogy ezért a kártya "gyártója", vagy az ATI a felelős!"

    Teljesen jogosan varod el, de ami nem a driver, es az AMD hibaja azert nem oket kell szidni, es te ugye ezt tetted mindket problemad kapcsan:

    "Egyébként elképesztő, hogy milyen jó kártyákat tud csinálni az ati és milyen szar drivereket írni hozzá. Ezen nem ártana, ha változtatnának, mert ez már felháborító!"

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Új hozzászólás Aktív témák