Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz Janika21 #12703 üzenetére

    sajnos még így sem fog menni teljes bizonyossággal, mivel olyan is létezik, hogy a win 7 az eszközkezelő szerint alapban illesztette például a hálókártyát, vagy a wifi modul, de az mégsem működik megfelelően, csak az asus által adott vista illesztő - vista kompatibilis módban történő - telepítése után! ez gyakorlati tapasztalat, többször találkoztam már ilyennel!
    a fn gombok működéséért főként az atk illesztők és alkalmazások felelnek, azokat tedd fel újra!
    szerintem az asus támogatási részlegéből kellene letölteni az illesztőket, esetlegesen újabbak, mint amik a notihoz adott lemezen vannak! itt; link -> általános letöltések -> válasszon terméket; notebook -> válasszon sorozatot; f5 series -> válasszon modellt -> f5v -> keresés -> operációs rendszer -> vista 32 bit -> keresés!
    én úgy kezdeném, hogy az sp1 után kitisztítanám a rendszert, és utána amiket feltennék;
    - ATK_Hotkey UTILITY
    - ATK0100 ACPI UTILITY
    - ASUS ATKOSD2 UTILITY
    - Audio Driver
    - Graphics Driver
    - Lan Driver
    - Modem driver
    - TOUCHPAD driver
    - TOUCHPAD extra driver (igény esetén!)
    - Wireless Console
    - ATK_MEDIA Utility
    - Wireless Lan Driver and Application
    - BlueTooth (alapban nem adott, ha nem tetettél bele külön modult, akkor nem kell!)
    - Infineon TPM driver
    - camera driver (több típussal szerelték, így tudod megállapítani, hogy a tiédben melyik van; link)

    a különböző kényelmi...stb alkalmazások igény szerint; PowerForPhone Utility, Life Frame Utility, SPLENDID Utility...stb!

Új hozzászólás Aktív témák