Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stoto

    tag

    válasz StoneBridge #1571 üzenetére

    Maga a kijelző nagyon jó szerintem, lehet hogy rosszabb mint a pro gépeké, de ez szerintem természetes. Betekintési szöggel nincs gondom mert mindig úgy használom hogy szembe vagyok vele, oldalról egyáltalán nem fordulnak át a színek, viszont ha rossz szögben van kinyitva és alulról nézed akkor valóban hamar sötétedik a kép. Normális használat mellett egyáltalán nincs a gond a betekintési szöggel. Aki meg fejen állva akar filmet nézni az ne vegyen macbookot :D

    A kijelző valóban erősen tükröződik ha oldalról nézed, szemből egyáltalán nem észlelni ezt.
    Amióta megvettem egyszer volt, hogy picit el kellett fordítanom a gépet mert túlzottan tükröződött erős napsütésben.

    Megintcsak normális használat mellett nem lesz gond, aki meg lusta abban a pár ritka szituációban 20 fokot fordítani a gépen...

    Megmondom őszintén ehhez a géphez volt a legkönnyebb és legzökkenőmentesebb hozzászokni, ami azért nagy szó, mert most váltottam pcről macre. Eddig mindig wines/linuxos gépeim voltak.

Új hozzászólás Aktív témák