Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gps76

    őstag

    Aki vásárlás előtt áll és gondolkozik a Lenovo A820 és a ThL W100 között,egy kis tapasztalat:
    Pár napja van nálam egy W100 is eladásra,összehasonlítgattam őket:
    A W100 kijelzője szebb,napfénynél jobban látható szinei kontrasztosabbak,viszont mintha túl érzékeny lenne az érintője,a 820-ason könnyebb böngészni,szöveget írni.(érdekes,mert kikapcsolt állapotban a Lenovo kijelzője ilyen szürkés,a ThL meg fekete,pedig elvileg ua. panel lakik bennük)
    Akkuidejük kb.egyforma,gondolom a W100 a 4.2.1 miatt eszik picit kevesebbet 1800-as akkuval.
    A kamerája a 820-nak sokkal jobb,részletgazdagabb,és több élesebb képet lehet csinálni vele(erre rájöttem a mélységélesség nagyobb),videózásnál viszont jobban "ránagyit" a képre,de erősebb a hangerő szintje,a ThL-nél ez elég halk.
    Igaz a Lenovo-n nincs fotófény,az F2.0 kompenzálja,mert amúgy se használható sok mindenre a kínai telók LED-je.
    Mindkettő csak HD felbontásban tud felvenni,viszont 20 Mbps bitrátával.
    Sok helyen irogatják,hogy a W100-on van notification LED,van is,de csak töltésnél pirosan világít,semmi mást nem tud.
    Ami nekem az A820 szimpatikusabb,hogy gumírozott a hátlapja,stabilabban lehet egy kézzel is tartani,a W100 már kétszer majdnem kipottyant a kezemből,tiszta fényes,csúszós a felülete.
    Hangerőre mindkettő elég hangos csörgésnél,na ez a Zp810-nél nem volt elmondható.
    Ami a W100-ban tetszik,hogy semmi ,sallangal telirakott droid került rá,hanem ahogy a google kitalálta.Mondjuk a Lenovo-n egy eléggé belepiszkált saját progikkal telerakott szoftver van,sok védelmi,hasznos funkcióval ami nincs a sebesség rovására,de remélem a erre is lesz 4.2.x.
    Arra lettem figyelmes,hogy szerintem ezekben az olcsóbb négymagosokban szerintem az MTK 6589M jelölésű procija kerülhetett,mert az qhd-t tud csak,meg HD videót,ami ezekben is van.

Új hozzászólás Aktív témák