Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz jilian #9964 üzenetére

    Sosem sikerült számüznöm a játékból ezt a mikorakadást...és nem a HT miatt van egyébként,próbálj a az egér érzékenységen állítani... olyan 1/3-ra,az egered meg valahol 8-1200 dpi között legyen... a fov pedig ne legyen 70 alatt... kb igy volt nekem a legsimább,de mindig ott éreztem.Nem a CCC a hibás,mert mert gtx580-al kezdtem játszani,és bizony ez már ott is megvolt... :U

    (#9971) ricshard444
    A single jól ment nekem is,ott nem volt gond.Csak hát a multi itt a fontos...és random ez a gond,mert van akinek vajsimán megy és van akinek nem... kipróbáltam én mindent... cfg-böl ment a lagmeter folyamat és figyeltem mi lehet az oka... 4 egerem van itthon,két monitorom,3 billem,cseréltem mindent a gépben amiröl ugy gondoltam,kockásra cfgztem..core prking kikapcsolás,uj win7... semmi... mikor milyen kedve volt... volt hogy napokig jól ment aztán egyszer csak bumm... nagyon apró pici lagok,pont mint a batman arkham city dx11-ben,sosem találtam meg miért...700 óra alatt... :(

    [ Szerkesztve ]

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Új hozzászólás Aktív témák