Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BeLucZ

    addikt

    válasz ÁdiBá #27008 üzenetére

    ez nem túlzás, nem viccből vettem 670-est, amióta kijött a hots és a 2.0-ás patchrendszer, bitang nagyot zuhant az fps nálam és cpu limitből a játék közepéig néha végéig gpu limit lett a 7970emmel ami már nincs meg, nem a levegőbe beszélek, ordító a különbség a kepler javára, linkeltem már benchet is ide a topikba keress vissza, tapasztalatból beszélek, nem a levegőbe :)

    ott a te esetedben a cpu lesz a szűk keresztmetszet, a játék vége több száz karakterrel más tészta az nyilván cpu limites helyzet

    kérdezd meg kovsol kollégát, ő is írt hogy 650 ti boostal jobb megy neki a game mint 7870el ment(meg CF-fel)

    én csak arra építek amit tapasztalok, nem a levegőbe beszélek kolléga, végig monitorozni szoktam a gpu useage-t, sokat elárul, a 2.0-ás patch megjelenéséig nem volt különösebb gond a 7970el se, ja és én 1920x1200-ban tolom, 2560ról nem tudok nyilatkozni, nem tudsz olyan gépet összerakni aminél ne lenne cpu limit egy idő után sajna

    nem muszáj hinni nekem, de most miért írnék fals dolgokat? nyilván csak azt mondom amit tapasztaltam

    (#27009) haddent: nem mondtam hogy csak a ref bírja a strapát, csak ott nincs voltage lock, nem spórolnak minden szaron és nem adják el a szart felárral, nyilván a lightning jobb vagy 1-2 extra drága spéci verzió, de nekem az nem ér meg + 50 ezres felárat :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák