Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fenyő

    őstag

    válasz bacsis #46693 üzenetére

    Jól mondták előttem, ha PowerVR-es az igp, akkor Linux alatt sem lesz gyorsabb a lejátszás (mivel nincs hozzá driver csak alap 2D szintű mindenféle gyorsítás nélkül), ha Inteles akkor azért van remény, bár egy Smtube-al vagy akár smplayer open with addonal böngészőből várható jobb eredmény, Minitube ha jól rémlik nem ingyenes (Smtube-al szemben), meg szvsz a felülete, keresője sem olyan kézreeső mint az Smtubé.
    Mondjuk Smplayer/Smtube-ot már nem fejlesztik XP alá, szóval ott 15.11-es talán utsó ami még működik ameddig le nem lövik, Linux-al csak ha Inteles igp esetén érdemes foglalkozni (Mint Xfce pl. elég lájtos, kulcsrakész és kezes is), 7-es 32bites Home-hoz meg legalább 2Gb ram kell, hogy értelmezhető sebességgel fusson.

    arn: Elektromosan írható bioshoz legalább 32 lábú foglalat kéne bele (a + lábak megvannak hozzá, szóval elvileg kivitelezhető), a meglevő 28 lábú romokat cseréltem benne eeprom égetővel (nekem nincs, ismerős segítségével vagy Mikronikában 500-é megírják).

    [ Szerkesztve ]

    Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

Új hozzászólás Aktív témák