Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter789

    senior tag

    zotyesz66:

    akkor már egyből ki is fizetted neki? hogyan fogalmazta meg a dolgot? néha a németek tudnak cifrázni az igeidőkkel :D

    a fix áras aukciókkal jobbára nem is érdemes foglalkozni, olyan horribilisek. én amikor vidkártyákat keresek, akkor beállítom az alap technikai paramétereket, majd bökök egy 8-10-12 $ vagy ojrós felső határt és berendeztetem lejárat alapján és úgy futom át a következő 3-5 nap aukcióit. így az ilyen humorzsákok ki is esnek... :)

    vannak dolgok amelyekért tényleg durva számokat adnak meg a gyűjtők - pl egy nV1 eredeti dobozával és cuccaival nemrég 120 ojró felett ment el - de azért a kevésbé különleges, de még mindig érdekes dolgokat meg lehet fogni bagóért, néha mákkal a különlegeseket is. az ilyen hirdetők mint a linkelt meg remélem jó sokáig fizetik a listázási díjat, mire megunják és eladják nekem 1$/1EUR licittel a cuccukat :D

    ----------------------------

    (#20312) Fenyő

    a 63.35-ből kifelejtetted a további tételekre +1 ojrót, 5 darabra az alap kiindulási ár 67.65 - ebből próbálhatunk meg minél többet lefaragni. azért az 50 már azt jelentené, hogy magát a terméket 2/3-ad áron odaadja. első körben induljunk ki egy szűk 4e forintos darabárból. átfutom itt a hsz-eket, hogy ki jelezte hogy érdekelné egy ilyen procc, és ha megerősítettétek akkor alkudozunk egyet

    mod:

    akkor eddig ABC rendben:

    Bacsis
    bob011
    Fenyő
    Peter789
    Turulbir

    még valaki?

    [ Szerkesztve ]

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

Új hozzászólás Aktív témák