Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tusi74

    őstag

    Na ma azt hittem, megtaláltam életem állását. Egyszerűen minden klaffolt. Úgy volt meghirdetve, hogy IT oktató, minden elvárás stimmelt, nem kellett volna semmit fejleszteni, egyszerűen az általuk fejlesztett szoftvert supportálni. Na gondoltam, ez pont nekem való, csináltam is már ilyet, azért idióta nem vagyok, ha megmutatnak egy szoftvert, akár magam kitapasztalom A-tól Cet-tig, főleg, ha pénz van a háttérben.

    Na már meg is jött a NEM ma reggelre, hogy minden nagyon szuper, minden tök jó, csak az a probléma, hogy ők bérszámfejtéshez csinálnak szoftvert, és ha teszem azt nekem egy olyan valakinek kell segítenem, aki 25 éve bérszámfejt, de lövése sincs a szofterekhez (vidéki kiszállással volt hirdetve, de annyira imádok vezetni, hogy ezért is tetszett volna), akkor én hiába ismerem az ő szoftverjüket, oda-vissza, nem fogok tudni segíteni. És akkor mondott egy példát, hogy hiába kezelem én a CAD-et profin, ha nem vagyok mérnök, összedől a híd. Érdekes, eddig supportáltam már fogorvosi szoftvert, nem vagyok fogorvos, és tudomásom szerint miattam még senki nem vesztette el a fogát.

    Eddig az volt, a bajom, hogy aki nem fejlesztő, mehet a sunyiba. Végre találok valamit, ahová minden követelmény stimmel, erre nem tudok bérszámfejteni. Ááááááá :W

Új hozzászólás Aktív témák