Hirdetés

Aktív témák

  • Jmio

    csendes tag

    Sziasztok!
    Nekem a következő problémám lenne: Djtoomi-tól vettem egy HD3850-et. 44k-ért volt meghirdetve doboz nélkül, tartozékaival, 2 év garival. Elég korrekt ár volt érte anno. Mondta, hogy 44k +1k postaköltséggel elküldi a megadott címre. Oké, átutaltam a pénzt, megkapta az sms-t,egyből fel is adta a kártyát. Pár nap múlva meg is kaptam. Csak itt volt egy kis bökkenő: az, hogy mikor átvettem a karit a postásbátyó elkért tőlem 2835 Ft-ot, mert ,hogy ennyi a postaköltség...jó kifizettem. Aztán jött az"ajándék" kibontása amit ő rendesen becsomagolt(tényleg profin becsomagolta). Miután kivettem a kártyát, ki akartam venni a cd-t is meg az átalakitót, de hoppá! Nem voltak a dobozba! Konkrétan a kártyán kivűl semmi nem volt a dobozba! Gyorsan felhivtam. Megkérdeztem tőle:- Nem úgy volt, hogy minden tartozékával? És mi ez a 2835 Ft postaköltség? Nem ugy volt, hogy
    ezt már kifizettem? Erre Ő: Uhh basszus, bocsi azt elfelejtettem...a postaköltséget meg uhh majd rendezzük.(Ez volt 2007.12.10.-én) Ezt mondta az egyik pü-be:2007-12-10 19:57:46"Szia!Holnap megpróbálom feladni,és akkor szerdára,legkésőbb péntekre odaér,és megpróbálom mellétenni a pénzt is." ezután 17 napig semmi.. de 2007.12.27-én egyszercsak hoppá! A következőt irta:"Szia!
    Elnézésedet kérem, azért nem írtam vissza mert el voltunk utazva,és nem voltam netközelben, de amint alkalmam van, elmegyek a postára és feladom!" Azóta egy árva szót nem írt...és még csak nem is hívott!! Vennem kellett egy átalakitót, drivert meg
    netről kell mindig letöltenem, gari papirról meg ne is álmodjak. Röviden ennyi az Én kis történetem. Köszönöm a figyelmet!

Aktív témák