Hirdetés

Aktív témák

  • alfaman512

    tag

    válasz sz0tyi #17018 üzenetére

    Üdv. Igaz én mással jártam pórul, cirka 40.000ft os dologgal vágott át, kértem feketét, ő természetesen elkezdte mosni magát, és nem kapott feketét! Ezek után az illetékest megkérdeztem hogy miért nem vésték be neki a feketét, annyi volt az indok, hogy a másik fél mást állít! Ennyivel kivédte a úriember a feketét! Jöttek neki a kamu regek, legalább hat, és az eredeti regjét pár órára/napra/hétre felfüggesztették, de a feketét akkor se vésték be, majd végül végleg kirakták, igaz szerintem bent van más néven, de mindig más ip-ről regizik, már a személyes jellegű adatait is megváltoztatta, sőt egyéb más oldalakon, más más névvel hirdeti a szemetét, jeleztem a mostani gyanúmat, de nem látják az összefüggést a régi regje, és a legújabb között! nem tudom mennyire lehet látni abból hogy Denon házimozi erősítőket árult, máshol axvel néven, és most itt olyan néven van valaki ami axy-val kezdődik, és denon házimozi erősítőt árull! De biztos nem ő az! :) Én nagyot csalódtam az oldalban, a feketét nem adják ki ha a másik fél elkezd "vitázni" ez elég indok, a sokadik regeket egy idő után nem vizsgálják tüzetesen, végülis hagy szaladjon bele más is! Nekem jöhet akár ki a ezer pirosával, mert tapasztaltam hogy a feketét egy mondattal meg lehet úszni, mivel nem a károsult adja, hanem más személy, aki nem is volt jelen az üzletnél, nem lát bele,csak olvas itt pár dolgot, és abból itéli meg a jogosságot! Úgy könnyű ítélkezni hogy anyagi felelősség nem jár érte! Ez a legnagyobb gond a pontozási rendszerrel! Végüléis az én esetemben sem járt a fekete, mert az eladő mást állított, de ha pont beíróját verné át valaki, akkor is elég lenne neki annyi hogy a másik fél mást mond? Ezen szerintem érdemes elgondolkodni! Megbántani nem célom senkit, csak ez egy nagyon nagy hibája a jelenlegi rendszernek! Tömören az dönt a pont jogosságáról, aki az üzletben részt sem vett! Így kizárt hogy meg tudja ítélni a jogosságot!

Aktív témák