Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stev

    csendes tag

    Sziasztok!

    Tudom hogy nem jó helyen írom le,de azért leírom a tortúrámat az ACER-al okulásul, aztán mindenki döntse el hogy mennyire megbízható ez a márka:
    július végén vettünk a cégnek 1 db Travel Mate 7720-as notit(Core Duo T8100,2Ghz RAM,Win Vista Business).
    Egy hónapig örültünk neki!!!Aztán jöttek a sorozatos kifagyások(kékhalál), amiket 2 hónapig telepitgetésekkel próbáltam orvosolni, nem sok sikerrel.A fórumot olvasva azt is megpróbáltam hogy tettem rá XP-t ami nem egy egyszerű feladat volt, de megoldottam.
    Ezzel kb 2-3 hétig ment aztán újból jött a Blue Screen.
    Aztán újból Vista:eredmény semmi.
    Ekkor meguntam és elküldtem szervizbe.A "Javítás nyomon követése" menüből kiderült(ha hiteles) hogy kb 1 órát foglalkoztak Brnoban a géppel és megállapították hogy semmi baja a gépnek és visszaküldték.
    Azt írták rá a javítási lapra hogy fényképezzem le vagy videózzam le a hibát, mert nem mondtam konkrét hibajelenséget.
    A kék halálnál valaki a kódból esetleg meg tudná mondani hogy mitől csinálja???
    Mert ha igen akkor az már pöpec szaki.
    Jött az újabb Vista le-fel és ment is a gép 1 napig.
    Most ott tartok hogy visszaviszik a gépet és az ünnepekre tekintettel gondolom várhatunk rá 2-3 hetet!!! :W
    Pedig most kellene a gép legjobban mert egy könyvelő iroda lévén ilyenkor év végén csúcsosodik a bolondokháza.
    De úgy kell nekem mert amikor vettem a 2 db DELL mellé próbálkoztam az ACER-al.
    A 2 gép 2 ill 3 évesek ,de még nem kellett hozzányúlni.
    Pedig az ACER Magyarország vezérigazgatója azt nyilatkozta tavaly év végén hogy az ACER legalább olyan világmárka mint a DELL meg a Lenovo.
    Ezek után nem tudom szabad-e hinni e kijelentésnek????

    LENOVO Z50-70(i5 4210U;HDD: 500 Gb+8 SSD;8 Gb RAM;-NVIDIA GF 840M)

Új hozzászólás Aktív témák