Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • frelife

    aktív tag

    válasz Laby #30406 üzenetére

    Hát nem tom ki erre mit reagál de g29 nem volt azonban g920-at gyűrtem egy évig. Nekem hibátlan volt, a természetes baja kijött, hallhato volt egy pici cicergés és ugye a fogas kerekek miatt a kormányzásban hallhato, érezhető volt néha hogy na, ffb lyuk minimális. Ha ezektől eltekintesz azt tudom ajánlani. De ez a te döntésed nem s amugy, mekkora a kerereted, min akarod használni,milyen márka az amiben megbízol stb stb. A felsorolt hibák egyébbként kicsik, ezekkel együtt is az ajánlásokat figyelembe véve bármelyiket érdemes megvenni. Itt amikor azt olvasod hogy ez vagy az negativum az nem azt jelenti hogy akkor használhatatlan és fél év mulva meghal.
    Azt viszont én, bár nem nagy tapasztalatom van, kijelenthetem hogy a fanatecem nagyon nagy lépés volt felfele a g920-rol. Minden tekintetben. Persze az ember nem akar költeni irgalmatlan pénzeket semmire, kivéve arra amire neki szüksége van,amit akar. Mindenki arra költ ami neki fontos. Ugyhogy azt hiszem mindenki megtalálhatja a maga ár/érték termékét. Nekem a mostani simrm 400ezerbe van. De. Van egy alapom amit mostantol ugy fejleszthetek ahogy akarok. Thrustmaster is hasonlo, megveszed a bázist és ott is rengeteg lehetőség van. A határ mint mindenben itt is a csillagos ég. Az biztos ha épp ésszel gondolkozom akkor sajna ha jo kormányt akarsz arra kell legalább 80ezer pénz, és innentől felfele, vagy nézhetsz még használtat hátha akad valami jobb lehetőség.

Új hozzászólás Aktív témák