Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shad0w

    senior tag

    Vettem egy Sharkoon FireGlider egeret. Elvileg ugyanaz, mint az A4Tech XL-740K. Gondoltam leírom röviden az első benyomásokat.

    Eddig egy X-718F egerem volt, ahhoz képest nagyobb, de főleg magasabb. Az előző egéren mindig lelógtak az ujjaim, de most végre elfér az egész kezem a rajta és nem is állnak olyan meredeken az ujjaim, így kényelmesebbnek tűnik, de eközben nagyon furcsa is, biztos meg fogom szokni idővel. A másik, hogy az X-718F-et általában az ujjaimmal mozgattam, de ezt már könnyedén lehet tenyérrel is terelgetni de majd kiderül, hogy ez mennyire lesz fárasztó, mert így most a csuklóm sokkal többet mozog.

    A lézer érzékelő felbontása 600 és 3600 DPI között állítható 1-es léptékekben. 6 db előre beállított DPI értékek között lehet váltani a választó gombbal és az X,Y értékek tetszés szerint állíthatóak. Nem kell végigpörgetni a DPI-ket, ugyanis kilehet választani, hogy melyikek között váltson és hogy milyen színnel világítson/villogjon a led. Az USB-n akár 1000 Hz-en is képes kommunikálni.
    A beállítások azután érvényesülnek, hogy rátöltjük az egérre cserébe ha ezek után akárhova visszük az egeret a beállítások megmaradnak (talán az USB frissítési frekvenciája nem, de az alapból is 500 Hz, szal az nem is baj)



    A felső kép nagyítható

    És a legeslegfontosabb, hogy hosszú idő után - az első A4Tech egerem óta - ez az első egér ami végre megint úgy működik, hogy a görgetés abban az ablakban megy ahol az egérkurzor áll és nem az aktív ablakban. Végre!! :D

    Ja és persze ott vannak az aljában a súlyok. Még nem játszottam velük, de elsőre úgy tűnik, hogy az összes súllyal egy picit hátul van a súlyközéppontja. Majd később játszok vele, egyelőre jó így is.

    Ha esetleg van kérdés, óhaj-sóhaj, akkor szívesen válaszolok. :)

    [ Szerkesztve ]

  • Shad0w

    senior tag

    válasz Shad0w #994 üzenetére

    Hát ez egy kibaszott szar egér!!!!! Rajzoltam pár vonalat paintben, a pirossal bekarikázott egy optikás Microsoft egér, ilyennek kéne lennie a másiknak is, de nem ilyen. Az egér összevissza ugrál és ez tisztán látható.

Új hozzászólás Aktív témák