Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Beniii06 #37776 üzenetére

    Van szakirányunk rá állj meg egy seccre én még szigorlat előtt vagok..Ez a 3. félévem most pár csúszott tárggyal 4.-ben kéne szigozni (nekem így 5. még úgy is, hogy szinte mindent behoztam keresztfélévre felvéve, szerettem is a tavaszt... a szobából) és utána szakosodni ott lesz Beágyazott rendszerek. Az egy az egyben kezdi elölről a digit témát és rámegy az automatizációra és egyéb finomságokra. Ezt röhögik végzős barátaim akik miatt az OE-t választottam... idejöttem, hogy majd szoftver és szoft.mérnök aztán úgy néz ki a nagy fityiszt tök más kezdett el érdekelni. :D Beletartozik talán az a barátom aki gyak mentorként viselkedik és baromi hálás lehetek neki emiatt(elmondhatatlan nagy segítség az első pár félévben...) szintén beágyas így van rálátásom a szakra míg legjobb barátom meg szoftveres, tökéletes kombó a döntéshez.

    Maxxy10 + Carlos Padre Jogos! :R Azt látom amit azóta összehoztak.

    ------------------------

    Kint vannak az ösztön mutatok hát azt hiszem ebből szabad választás lesz februárban, hogy SX vagy PS5 és nem digitális verzió! :C :C :DD Megérte végig szívni a tavaszt bejött a terv, hogy most először a gen elején beugrok a konzolokra ösztöndíjből. :))

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák