Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    félisten

    válasz Wesder #32078 üzenetére

    Legalábbis reméljük. Ugye ebben a PC más, hogy ha ott egy komponenssel vagy a a rendszer optimalizációjával nem vagy megelégedve, akkor meg van rá a lehetőséged, hogy fejleszd. Ez az opció feláras, ezt tudják a PC alkatrész gyártók is. Ezért jönnek az új alaplapok olyan új foglalatokkal amibe véletlenül sem fér bele a régi egységed. Én konzolon ész nélkül vásárolok, mint a kisangyal. Ha lenne PC-m - mivel van rá anyagi lehetőségem - akkor feszt fejlesztgetném. Itt egy új RAM, hopp egy új GPU. Hűtő stb.

    Most mindennel együtt (hw, Argentínai stb.) tuti már tartok 1 milliónál mióta 2017 áprilisában megvettem az első Xbox One-omat, ha azt nézzük ebből bivaly gépet tudtam volna építeni + még játék is fért volna belőle bőven.

    De cserébe most van egy számomra nagyon jól üzemelő 4K képes játékgépem, van 600+ saját játékom, van 200+ bérelt játékom még 2,5 évig tartó fix hozzáféréssel és nincs semmi gondom. Bekapcs, letölt, játszik.

    Laptopon néha előveszek klasszikusokat, tegnapelőtt a Witcher 1-et telepítettem és kezdődött. .net keretrendszer frissítése, DirectX9 .dll feltelepítést stb. stb. stb. Másfél óráig coptam vele, míg el tudtam indítani és egyesével kell a grafikai beállításokon is még faragnom, mert nem értek hozzá és ha füst van a képen, akkor szaggat még ez a játék is olyan car a gépem :D

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák