Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    udv.
    olyan problemam lenne h van egy regebbi laptopom es eleg durvan be van lassulva, ezt azonban gyakran kritikussa teszi az a jelenseg h szinte minden egyes alkalommal mikor bekapcsolom frissiteni kezdi magat, kulonosebben nem erdekelne csak gyakorlatilag elfogyott a hely a c meghajton :(( hiaba szabaditok fel valahogy mondjuk 2 gigat mint most vasarnap azt kb 2-3 frissitessel mar el is intezte maganak es alig maradt rajt valami, kb 150 mega. vasarnap mar csak csokkentett modban tudtam hasznalni mert akkor mar csak 25 mega volt es ugy kellett osszeguberalnom azt a 2 gigat, de szinte nincs is mar mas a 80 gigas c meghajton csak ez a f*s. szal ez normalis h ilyeneket csinal, vagy valami kalozkodik rajta? (winfos kikapcsolasakor irja ki amugy h firssiti magat)
    bocs h ha par megfogalmazas nem volt a legprofibb de mar elavultam a temaban picit :)

    (a noti amugy kb core2duo procival van es 1 vagy 2 giga ram van benne, nem emlekszem)
    meg annyi h ezt a gepet hasznaltam vettem, igy ha ujratelepitenem mondjuk akkor tudok hasznalni vmi programot ami lecsekkolja milyen drivereket kene hozza beszereznem? kicsit maceras az egesz, ezt a gepet amugy csak par privat adat tarolasara hasznalom, mert a winfos 10ben nem bizok meg mert az jelent elvileg mindent h mit csinalsz rajta :F ami mai napig felfoghatatlan h lehetseges h legalis. :U

    elore is koszi minden epito jellegu valaszt :)

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Új hozzászólás Aktív témák