Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CHIPman

    nagyúr

    Sziamindenki.
    Lenne egy olyan problémám, hogy XP-t szeretnék telepíteni a #2-es konfigomra, de valamiért nem sikerül full HDD format után sem.
    Ezek a hibavariációk vannak:
    1: nem tudja betölteni a szükséges drivereket(1 alkalom).
    2: gond nélkül leformázza a winyót, de a telepítőfájlok másolásánál megakad(a legtöbbször ez van).
    3: drivereket betölti, winyót leformázza, telepítőfájlokat felmásolja, restart és ezt kapom:
    STOP: c0000221 Unknown Hard Error
    \SystemRoot\System32\ntdll.dll
    Gyanítom, hogy a winyó a gyenge pont, de ha leformázom, akkor mennie kéne, nem? proci szvsz jó, de holnap megpróbálom egy VIA CyrixIII-mal. RAM-okat akárhogy cserélgetem nem jó. CD-meghajtóból 3-at próbáltam, nem jó. Táp vagy proci lehet még(alaplapon egyetlen púpos kondi van, de nagyon szépen teljesített eddig, kétlem, hogy az lenne a baj. A 235V-os tápomra majd visszaforrasztom a ventit, és megpróbálom azzal(most egy eddig használaton kívüli 350W-os Codegen van benne). Másik, használaton kívüli HDD-m nincs itthon, de majd megpróbálok szerezni egyet.
    MOD: neten találtam egy ötletet, hogy megpróbáljam felülírni egy netről letöltött(dll-files.com) dll-lel a javítókonzolból. Valakinek van ötlete, hogy ezt hogy tehetném meg?
    MOD2: bocs a litániáért. :B

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

Új hozzászólás Aktív témák