Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Darkseid

    csendes tag

    Hello mindenki,

    Nemrég vettem egy használt leptopot (nem magamnak),amibe kiderült hogy nincs vinyó(bár a [moderálva] szervízes [moderálva] azt mondta tök jó minden,szerintem megbugázták belőle-na mind1),úgyhogy vettünk hozzá külsőt.Erre akarok vagy xp-t vagy win7-et rakni,de sehogy se sikerül.Én még ilyet nem láttam!Az xp cd folyamatosan beakad\megáll vhol,az felejtős.A win 7 meg kiírtam és else indul róla a gép.. Ja egyébként asus F5N a gép.F.sz kivan má teljesen.:@
    A lényeg:nem,belső vinyó nem lesz bele véve,mert csak.így is túl sokat költöttünk már rá.Tudom hogy ha megis történik az isteni csoda,akkor is lassú lesz,nem baj,a lényeg hogy működjön.Ebből a helyzetből kell vmit kihozni mosmá.No money,úgyhogy kreatívnak kell lenni ennyiből.Hogyan tudnám a win7-et elindítani?Hogy írjam ki?most isoba van és kiírva.Kérlek titeket segítsetek!Nagynénémnek kéne,totál kétségbe van esve.

    [ Módosította: #65675776 ]

  • Darkseid

    csendes tag

    válasz fatal` #2 üzenetére

    Megtörtént,az asus nem ismeri fel.Az én gépemen meg felugrik hogy exe futtatása,vagy mit akarok még.(ami ugye nemjó,az install now-os kék képernyőnek kéne.. )

Aktív témák