Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz metal01 #78827 üzenetére

    Esetleg a driver booster free nevű progit futtasd le és nézd meg hogy ő mit talál lehet talál egy olyan driver-t amivel még nem próbálkoztál. Még azt is ki lehet próbálni hogy az eszközkezelőben eltávolítod a drivert csinálsz egy gép restartot és megnézed mit tesz fel lehet ez helyrerázza.

    Azt tudod, hogy amikor a 1709-es build-del működött akkor melyik driver volt alatta? Végső esetre, a 1709-es visszatelepítése majd leellenőrzése hogy azzal működik és lementeni a drivert amivel a 1709-es ment, és azzal kipróbálni majd a 1803-ast.

    A gyártó honlapjáról is ki lehetne próbálni több driver-t is ha elérhető jóval korábbi verziókat is akár.

    Majd elfeleljtettem de érdemes lenne a windows gépház részénél is végignézni, hogy valahol nincs el letiltva valamilyen hozzáférés az eszközhöz.

    Az eszközkezelőben is az eszközön a jobb klikkes menüben végignézni, hogy nincs e pl. energiatakarékos módba téve vagy valamilyen része letiltva.

    Még a netes guglizás hátha segít másnak is van tuti ilyen gépe vagy ilyen szenzora keress rá a géped típusára vagy a szenzorra és a windows 10 windows 1803-as kulcsszavakra hátha lesz valami kapásból ezeket találtam: [link] [link] [link]
    Az egyik leírás szerint akár a chipset drivert is lehetne frissíteni - a driver booster kiválóan alkalmas erre tehát kipróbálhatod hogy amit talál egyéb driver azokat is frissíted.

    Nekem pl. a wifi-m a windows 10-en folyton drop-olt keresgéltem a neten és követtem azt a tanácsot hogy az energiagazdálkosában tiltottam az eszköz kikapcsolása energiamegtakarítás céljából opciót és azóta stabil a másik tanács az volt hogy az "n" sávot tiltsam és mondjuk csak "g"-n legyen csatlakozás de erre nem volt szükség.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák