Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • TitiRii

    senior tag

    hy all
    3d mark 2001 se ben elkezdtem versenyezni haverommal poénból hogy kinek nyom többet a latba.
    a konfigom a köv: kg7
    512 ddr (infineon) pc 2100
    1.8 xp (agoga)
    abit gef4 ti 4200

    minden defaulton detonator 40.72 driverrel közel 9000 pöty a rekordom.
    ez szép és jó is volna.
    a vga kártyát még huzni is lehet rivával jól birja(ti 4400 felett )
    viszont a proci furcsákat művel..
    11.5 a szorzó salynos ezt állítani (még) nem tudom
    140 fsb vel 1610 mzhn ketyeg a proci. el is indul be bootol a win
    mayd 1* csak amikor az ember a leg kevésbé várná (nekem pl épp teszt alatt) fogja magát és resetel 1 et..
    a ramot defaulton hagytam és a feszeket is
    ha a ramot birizgáltam meg (cas és az elöre beálítot értékek pl turbo fast ultra..) akkor már vagy el se indul a win vagy valami hiba üzit nyom ki de nem lehet elolvasni mert kapásbol resetel is..
    akó most mi van ienkor?
    ram a hunyo vagy cpu?
    vagy ugy ahogy van dobjam ki az egészet?:) (na de komolyan kinek mi a tipje?)
    a ram ha auton hagyom akkor cl 2 öt birja (mivel cl 2 nek is van feltüntetve)

    Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

  • TitiRii

    senior tag

    re.kimaradt a hirbőlhogy régebben amikor ugyan ez a felállás de gef2 és 250w táp volt még csak akkor ez igy stabilan működött..
    ha nem stabil akkor ''csak'' kifagy valameik progi töbnyire a win
    és nem csak ugy se szo se beszéd ujraindul.
    iet most csinál 1*

    Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

  • TitiRii

    senior tag

    tápot természetesen cseréltem 300w re
    ram fesz: 2.65 (2.5 default)
    cpu fesz 1.80 (1.75 default)
    ha már itt járunk nem tudtok olyat aki megbizhatóan és jól tud xpn lábakat össze forrasztani? :p

    Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

Aktív témák