Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Sk8erPeter #13024 üzenetére

    Meglett a kis g*ci és még égő is. :B Php váltáskor nem minden beállítást vett át és a külső file-elérés le volt tiltva. Ennyit elb*szni egy ilyen hülyeségre... Viszont hibátlanul működik. Köszönöm mindenkinek az ötleteket és a segítséget.

    Ezt így hallani elég eléggé lehangoló. Akkor gyakorlatilag egyik kutya másik eb kb. Utólag tényleg sajnálom, hogy a Joomlával futottam össze elsőnek. 4-5 év után már baromira nehéz átállni egy másik rendszerre. WP ilyen téren barátságosabb, bár pont azért szerintem, mert jóval többet rejt a motorháztető alá.

    HummeRC, #13023: Nem leszólni akartam, mint fentebb látható ez is eléggé alap dolog volt, de pont elsiklottam felette. Amúgy nincs webshop az oldal alatt - más téma -, magát a céget regisztráltam be, amikor még ingyen lehetett. 10 email címig ingyenes, saját domain/email címek, gmailes spamszűrés, gmailes felületen olvasható levelezés. "Hawaii, dizsi, napfény" :D

    Webshopból tökéleteset még CMS alá nem láttam, mindnek van hibája (főleg olyat, ami minden magyar jogszabálynak megfelel, kezeli normálisan faszerkezetben a termékek linkjét (breadcrumb), + lehet CSVvel importálni. Bár az új virtuemart-ot még nem volt időm megnézni J3 alá. Legutóbb WPn a Woocommerce-et néztem, az egész közel járt, viszont a termékek linkjeit botrányosan szarul kezeli.

    #13028

    Ezt a főnököm szokta mondani, hogy: küldtem át egy képet, ki kéne tenni ide és ide, de kéne egy kis csinosítás a képen itt, meg itt, nem sok, csak, hogy pofás legyen, meg az oldal ahova kerül is nézzen már ki valahogy, ok? Ha még némi Seo/adwords-öt hozzádobunk máris néhány hétvégés meló lesz. :)

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák