Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz bpmcwap #3135 üzenetére

    A weboldalak nem csak IP cím alapján szűrnek. Érzékelik, hogy milyen időzóna van beállítva a gépeden, vagy milyen nyelv van beállítva a gépen, vagy legalább a böngésződön, vagy ilyesmik, ha pl a VPN-en keresztül felkeresett biztos "külföldi" oldal magyarul tárul eléd. Ezeket pár böngésző jobban maszkolja, mint a többi:
    Tor: megerősített böngésző, homogenizált ujjlenyomat, és biztosított 3 ugrásos hálózat.
    Mullvad: szinte tor, csak tor nélküli megerősített böngésző homogenizált ujjlenyomat, előfizuval egy ugrásos VPN hálózat.
    Alap, de beállítás átnézett brave: elég jó alap böngésző, véletlenszerűsített ujjlenyomat, de alapból vpn nélkül.
    Firefox: eltolható mullvad irányba, de mókolós.

    Emellett még ott van a mobilnál a helymeghatározás engedélyezettsége is... az alapján meg végképp belőhetnek!

    Szóval atól függően, hogy mit akarsz elérni, hogyan akarod elérni, és mennyire elérhető, világot látni úgy hogy a világ ne lásson, a legjobb megoldás a TOR.... de ha csak az lenne a lényeg, hogy aminél nem a magyar weboldalt akarnád látni, ne azt lásd, lehet, hogy elég annyi, hogy a böngésződ nyelvét állítsd át pl angolra.

    De tényleg sok-sok minden lehetőség áll a kettő közt, így ajánlom, hogy vagy kérdezz még de picit konkrétabban (pl melyik weboldal, melyik vpn, milyen pl DNS mellett), vagy merészen kezdj el utána nézegetni, mert túl nagy falat csak így egy hsz-ben átgondolni minden változót :R !

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

  • zoyoxy

    tag

    válasz bpmcwap #3135 üzenetére

    A nagy VPN szerverek címe publikus, elég azokat figyelniük. Próbálj csinálni sajátot. Nekem van itthon Raspberry Pi-m például, ha ezt beállítom kilépési pontnak tailscale-lel, lehet, hogy a magyar oldal működne külföldről is, nem próbáltam. Viszont ugyanígy tudtam nézni az olasz VPS-emen keresztül a Rai-t, anélkül meg nem. Outline is működhet.

Új hozzászólás Aktív témák