Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arnikusz

    veterán

    válasz TommyS_27 #36535 üzenetére

    Szép napot mindenkinek!

    Tegnap hasonló jelenség.
    Bemegyek DZ mondom szórakozok egyet a Taktikussal. Belvárosi zene sehol senki, mondom akkor LMB a heti 50, meg fertőzési esemény- megvan kimentek- jön 3 orosz készülők, hogy leszednek, mondják no rugo only extract, jön egy hüle békazabáló francia elkezd lőni 4-ünket és csodálkozik, hogy mind a 4-en lőjük. Utána elköszöntek és mentek feljebb. Én még kiszedtem 2 supplyt a másodiknál jött egy hátulról lelőlek rugó, amikor meg rádobom a seekrt elszaladt, na fog a rossznyavaja futó versenyt játszani.
    És csak ezzel voltam (tehát nem nagy sanszos DZ-ben egyedül).

    Milyen szemét a játék pörgetek Inventiv zsákra és Virgonc mellényre, mert kéne a tegnapi kedves infók után a Taktikushoz, még véletlenül se ad olyat egyikből se.
    Még egy Times SQ Legendaryt csináltam randomokkal és megint dobott egy Malacot, majd a közeli boss egy Caduceust, de ezek is gyengusok.

    Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

  • micafighter

    nagyúr

    válasz TommyS_27 #36535 üzenetére

    Eddig is ez volt mindig várták hogy a másik legyen rugo, csak most fullba tolták Massive-ék.

    Mondanám most hogy survive manhuntért adjon valami értelmes jutalmat, akkor többen fognak rugozni és érdekesebb lesz, de az a baj ha mondjuk exoticot adna a manhunt tulélése akkor meg mindenki azt exploitolná, mert annyi féle exploit van manhunt tulélésére hogy hirtelen össze se tudom számolni.

    Két megoldást látok nektek:

    A) löjjetek le mindenkit, többször is, amig le nem jár a manhunt

    B) irány Last Stand és löjjetek le mindenkit. Többször is :)

    [ Szerkesztve ]

  • micafighter

    nagyúr

    válasz TommyS_27 #36535 üzenetére

    Amugy ha nagyon érdkelné a fejlesztőket hogy mit akar a közösség, akkor lehetne csinálni egy külön játékmódot manhuntra. Nem nagyon hasonlithato máshoz egy jo manhunt élménye, leginkább amikor te vagy a manhunt és 8an 10en próbálnak elkapni. Itt nyilván nem a running simulator 2018-ra gondolok, meg nem is feltétlen a becampelünk multogroupban a bevehetetlen helyre, ahova 3 ultival van csak esélyetek bemenni de ugy is rúgok lesztek a multigroup miatt, stb stb. Aki sokat volt manhunt az szerintem tudja mire gondolok.

    Ugyanakkor a másik oldal is tud néha érdekes és szórakoztató lenni.

    Na most ha komolyan érdekelné a fejlesztőket a játékuk, erre a játékélményre alapozva létrehozhatnának egy külön játékmódot.

    De már az is sokat segitene hogy több ilyen élménye legyen a játékosoknak, hogy mondjuk többször ennyi játékos lenne egy szerveren DZben. Jelenleg tul nagy a map, tul kevés a játékos, meg van pár teljesen idiota hely ahova becampel a manhunt ott nem lehet jot játszani, mert vagy bementek ultival, vagy felesleges is próbálkozni.

    De ilyen már ugy se lesz ebben a játékban, max majd a Division 2-ben.

    [ Szerkesztve ]

  • Anonymus23

    veterán

    válasz TommyS_27 #36535 üzenetére

    Le kellene már venni a sötét szemüveget, a manhunt és a beszari között van még pár szint. :U
    Sokan akik PvPzni akarnak, azok LS-t tolják, de még így is sokszor van rugó vagy manhunt harc.
    Végre valamit visszakapnak azok, akik csak "szórakozásból" lőtték a másikat.
    Egyébként van veszíteni valója az egyszeri játékosnak, ha van nála valami értelmes cucc. Nem egy rugótól sikerült már 1.6-ban jó cuccokat szerezni, de játékosok is adtak már 5-6 zöld ládát egyszerre.

    Ez a játék már rég halott, csak most van hozzá egy halom új skin, és újabb módon tudod lealázni a másikat (röhögés és társai).

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák