Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zoszt

    tag

    válasz zotyko71 #165 üzenetére

    Compakt és Comfort modellekről tudok nyilatkozni pozitívan. Minőségük jó, talán csak a nem kivehető habszivacs szerű talpbetéten csodálkoztam picit. Nem kimondott nyári viselet, de hidegben biztos jó lesz. Bár a talpaddal közvetlenül egy vékony textilréteg érintkezik, én raktam bele egy cserélhető vékony talpbetétet is, hogy jobban szeparáljam a lábam a szivacstól.
    Ragasztásuk, varrásuk, sarokkiképzésük és a láb boltívét lekövető talpbetét kialakítás részemről tetszik, mondhatnám átlagon felüliek. A Comfort bőrét nyuszifülnek hívom, olyan finom érzésre, mint a növény, amit gyerekkoromban simogattam.
    A Comfort kényelmesebb, nekem jobban is tetszik, de ha azt akarod, hogy sokáig szép maradjon, akkor vigyázni kell vele hova lépsz és ki lép a lábadra, mert tisztítani nem nagyon lehet. A Compakt ilyen szempontból sokkal praktikusabb, de nekem viszonylag széles lábfejem van és ennek a bőre nem tágul annyira (majd csak idővel), így érzésre szűkebb, mint a Comfort. Talpuk egyforma, vizes úton enyhén csúszik.

    Zoknit adtak ajándékba a két cipő után, így a kiegészítők közül egyedül arról tudok nyilatkozni. Első felvétel után csak pislogtam, mert a zokni sarokrésze nem ott volt ahol kellene. Viszont azóta is jól szolgál és kellemes, kényelmes.

    Comfortot nagyon szeretem, többet is hordom, Compaktot kevesebbszer csak borús, enyhén esős időben viseltem eddig.

    Fő negatívum az áruk, főleg az, hogy nagyon ritkán van akció és az sem valami egetverő, illetve, hogy nincs törzsvásárlói kedvezményük sem.
    Legnagyobb értéke, hogy itthon készül.

    "Egyszerű életet élek: ami üres, megtöltöm, ami tele van, kiürítem."

Új hozzászólás Aktív témák