Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mepet

    addikt

    válasz Kassadin #954 üzenetére

    Bocsi, majd figyelek.
    No meg eddig nem értettem, hogy miért spoilereztek össze-vissza, azonban mostmár mindent tudok, elolvastam a wikipédián a szó jelentését. Megosztom veletek is, hátha más is hasonló tudatlanságban él, mint én:

    "A spoiler irodalmi művekre, filmekre, videojátékokra stb. vonatkozó információ: leggyakrabban a végkifejlet elárulását jelenti, de kulcsfontosságú pontok (főleg hosszabb alkotások esetén) nem csak a mű végén találhatók.

    Idő előtti közlése elronthatja, tönkreteheti a befogadás élményét, újabb kutatások szerint viszont akár élvezetesebb is lehet a művek olvasása, ha előre tudjuk a végüket."

    Ha már itt tartunk, akkor én pedig azt szeretném kérni, hogy off topic-ként írjátok a más filmekre, más sorozatokra vonatkozó hsz-eket!

    #955: A Rec 1 & 2 minden idők legjobb zombis mozifilmje, csak arra ügyeljetek, hogy eredeti nyelven nézzétek, úgy még nagyobb élmény. Alapvetően nem kedvelem a kézikamerás filmeket, de ez annyira odakötött a monitor elé, hogy végig kapaszkodtam az asztal szélében! A 2. rész pedig a kommandósok vállkameráinak szemszögéből van rögzítve, az is kihagyhatatlan, főleg, hogy az első rész szereplői visszaköszönnek zombiként! Mindkét részben az, ami szuperré teszi őket, hogy teljesen reális a szituáció, könnyen bele tudod élni magad a helyzetükbe, és teljesen normális emberi reakciók figyelhetőek meg a hátborzongató történésekre való válaszul.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák