Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sys85

    veterán

    válasz stickermajom #8600 üzenetére

    Nálam a sub nem kapcsol ki,inkább ilyen 20-30-ból 1x nem kapcsol be.
    Olyankor kikapcs-bekapcs és jó.Ennyivel együtt tudok élni,cserébe jó a hangja.

    #Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

  • gyuri.sza

    tag

    válasz stickermajom #8600 üzenetére

    Megvettem a Sony hangprojektort. Igazából meg vagyok vele elégedve, szépen dolgozik a mélynyomó (nekem fontos volt), persze nem egy házimozi rendszer, tehát a vertical sound engine, akármennyire is jó nyilván azért nem hozza azt mintha, melletted/mögötted is lenne hangszóró, de azért igyekszik, ha nem ilyen irreális elvárásokkal vesszük meg, akkor szerintem nem fog csalódást okozni.

    Néztem rajta youtube-on teszt videókat, pl. dolby atmos stb. néha azért leesett az állam a hangzástól, illetve néztem jó minőségű dobos videókat, azok is bejöttek (lábdob, azért remegtette a mellkasomat :D) , tetszik, hogy külön lehet állítani a mélynyomó hangerejét is (ezt néha lejjebb kell vennem, amin nagyon meglepődtem). HDMI arc-vel csatizik a tv-hez, nem volt vele semmi gond, telefonnal bluetooth párosítás volt nettó 2 s, azóta rögtön ahogy bekapcsolom a telón már csatlakozik is, így a tv-t megkerülve egyszerűen lehet a soundbaron zenét hallgatni, illetve tv bekapcs után is rögtön kapcsol be, semmi gondom nem volt eddig.

    Komolyabb hangminőségű filmet még nem néztem rajta, csak random netflix-es akciófilmet, ott azért 1-1 lövés pl. elég jól szólt, szóval alapvetően szerintem a hangminőség teljesen korrekt, hozza azt, ami elvárható egy ilyen cucctól, illetve pl. koncertek a vertical sound engine-nel nagyon élvezhetőek, magához képest nagyon szép a térhangzás szerintem. Sima spotify-os zenehallgatáshoz én nem szoktam használni, ott szerintem nem előnyös.

    Bármi kérdés van, szívesen állok rendelkezésetekre :)

Új hozzászólás Aktív témák