Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacibacsi

    addikt

    válasz gyikhus #96 üzenetére

    Hali!

    A Best/Good beállítással igazad lehet, legközelebb figyelek majd rá.

    Most nem vagyok a saját gépem közelben, de hirtelen nem emlékszem, hogy hol lehet az Architect-hez tartozó profilt kiválasztani. Mert ugye van két lehetőség. Az elsőnél határozom meg, hogy milyen formátum legyen (ez esetben: mpeg2), majd az alsó legördülő menüben kiválasztom a ''DVD PAL'' lehetőséget. Ezek után van még egyéb, ahol kimondottan az Architect-re tudom állítani a kimeneti beállításokat?

    Egyébként a fenti videómban nem volt semmi különleges effekt (3D, meg Particle meg különösen nem. Ezért nem értem, hogy miért tartott eddig. Mert az igaz, hogy nekem fele annyi RAM-om van mint neked, de a procim meg csak jobb egy jó nagy lépéssel. Ha jól tudom a videókártya meg nem jelent ebben az esetben semmit, bár egy Radeon9600pro-m van, tehát az sem lehetne hátráltató tényező.

    A kezdetben kiírt 11 óra 20 perc valóban sok és tényleg a pillanatnyi állapot függvényében számolja a program, de a végeredmény (majd' nyolc óra) is rengeteg, ha a te számaidat nézem. Ráadásul minden egyéb háttérben futó alkalmazást ilyenkor ki szoktam kapcsolni, hogy a gépem csak a renderelésre ''figyelhessen''.

    Tegnap még volt arra időm, hogy összeállítsak egy újabb, ezúttal 27 perces videót, amit ma este megpróbálok megcsináltatni. Kíváncsi vagyok, hogy meddig fog majd tartani....?!?!?

    Addig is köszi a válaszod!

    Üdv!

    [Szerkesztve]

    Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Új hozzászólás Aktív témák