Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • R

    aktív tag

    válasz Dany007 #17 üzenetére

    A furcsa az, hogy ezt már TV-ben rádióban is reklámozzák :(((

    ja, a fogyatékos SMS-től kezdve, bármit engednek

  • anagylevin

    csendes tag

    válasz Dany007 #17 üzenetére

    Az persze (MLM), egyértelmű. Mégpedig a gátlástalanabb fajta. A reklámok mennek futószalagon, amit sok ezren be fognak kajálni. Nő a piramis, mint a gomba. Viszont józanul gondolkozva, szimpla matek alapján sem lehet jó mindenkinek...aki mondjuk csak vásárol.
    Annyit úgyse vesz, hogy megérezze. Vesz a szerződéses partnernél valamit, amiből megkap 1%-ot(!), 1,5% megy a fölötte lévő 3-nak(0,5%/fő), a többi virtuálisan meg megy a számlájára, ami ugye nem kézzel fogható zsé, csak van. Tehát kézzelfoghatóan 1%kedvzményt kapott. Egy átlagos hétvégi bevásárláskor (kb.30eFt) ez 300ft lesz, óriási buli :D !!!!
    Hogy ebből "komolyabb" zseton képződjön, ahhoz ugye rengeteg embert be kell hívni a rendszerbe. Ha mondjuk van 1 hónap alatt 20 emberem (ehez mindenképpen, legoptimálisabb esetben is, min. 60 telefont kellett megengednem!!) és mindenki elkölt a termékpartnereknél 30e Ft-ot (megint csak optimális eset), azok után megkapom ugye a 0,5%-ot, akkor van 3000 Ft-om, ami az én 300 Ft-ommal már 3300 Ft (ÓRIÁSI!!! :DD ). Ha csak a vásárlásokat nézzük....vagy rosszul matekozok? Elvégre az a szlogen, hogy ebből kell meggazdagodni??? És akor ott van a kb. 60 telefonhívás, darabonként 3-5 perc mobilon, kb. 100 Ft/hívás, az 6000 Ft. itt már 2700 Ft bukó van. A találkozók, benzin, parkolás, munkaidő...stb, már nem is számolom.
    Ekkor jön ám a jogvásárlás, meg a foglalózás, aminek már édes kevés köze van a vásárláshoz! Az én igazi pénzemet kell befizetni (azt hiszem 10ezrenként), hogy gyorsabban jussak előre... És innentől számomra homály az egész. Próbálta elmagyarázni egy figura, aki be akart léptetni, de a tűzfalam nem engedte át az infot. Valahogy nem értettem az egészet és mindig visszakanyarodtunk ugyan ahhoz a kérdéshez: ha olyan zseniális a rendszer, miért nem rongygazdag mindenki, aki a redszerben van???? Nyílván tudjuk, vagy sejtjük a választ.... :))
    Jó lenne hallani olyanról, aki benne van, elégedett, érti és meg tudná osztani a tapasztalatait.

Új hozzászólás Aktív témák