Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dodopek

    addikt

    válasz ViZion #16060 üzenetére

    Én valamiért mindíg nato fegyvert használok távcsővel.Most épp famast, de mod válogatja...
    Másikba többnyire sörétest, ha lehet, protecta bár most a way in pripyatban többet használtam a snipert(Barett M50), mint a többi modnál összesen....

    [ Szerkesztve ]

  • emre

    veterán

    válasz ViZion #16060 üzenetére

    Strelok SGI-je a tuti, egy saiga-val.

    Nagyon ritkán van szükség másra.

    A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

  • Antonius1978

    addikt

    válasz ViZion #16060 üzenetére

    Amint atmesz Yantar-ba, neked ugrik vagy 15-20 zombi, nagyon valtozatos fegyverekkel.
    Ha jol emlekszem, lesz kozte egy Famas F2 !!!. Na ezt mindenkepp tartsd meg, tuzgyorsasagra, visszarugasra es pontossagra fejlesztve egy nagyon utos fegyver, mondjuk kozepes hatotavval es csak 30 loszerrel.De ugy kepzeld el felfejlesztve, mint egy mesterlovesz puskat, ami automatan kopi a golyokat halalos pontotssaggal.Es at lehet alakitani 5,45x39 loszerre, ami az AK-khoz jar.
    Masik kezdo fegyverkent az M16 szeru Colt-ot ajanlom, eleg turheto, granatveto cso szerelheto ra, es 40es tarat lehet neki fejlesztetni, 5,56x45 loszerrel mukodik.
    Igy van 2 olyan fegyvered, amihez mindig talalsz loszert elmeletice.
    3iknak a Benelli soretest ajanlom, utanna a Saigat.
    Szinte minden mas fegyvert kifejlesztettem es kiprobaltam, keves er annyit mint ez a 2 fegyver.Vagy nem pontosak, vagy lassan lonek stb, egyszoval tobb hatranyuk van az altalam emlitett 2 fegyverhez kepest.
    Ami meg jo az az SCAR M es az XM8, ezek olyan Famas szeruek teljesitmenyben, de nem jobbak mint a Famas 2.Es ne felejtsem el a Vintorezt.Az is marha jo.

    A cuccokat a DOKTOR bacsiknak add el, 50%ot, azaz a fegyver ertekenek otven szazalekat adjak, a tobbi csak 10%-at. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    DODOPEK : azt hiszem, nekem is igy irta, de ne torodj vele, ha megvan az iskolai PDA, akkor azt oda tudod adni a tudosnak, jutalmad egy SEVA.

    UI : A Barett-et erdemes megtartani a vegere, elore szolok :) Amugy aztan a veget most kiproabalom mas fegyverekkel is vegigvinni.
    Meg eszembe jutott az is, hogy egyes fegyvereknek sorozatloves kozben, ha van rajtuk tavcso es ugy losz, a kep egyet ugrik jobbra vagy balra...Egyedul a Famas 2 es a Vintorez az a fegyver, amelyeknel ha jol van fejlesztve, a cso egyaltalan nem emelkedik fel, meg akkor sem, ha az egesz tarat kilojjuk egyszerre.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák