Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rétisün

    veterán

    válasz Aarpok #11991 üzenetére

    a bütyök kirablás az nekem is volt, de az asszem az alapjátékban is benne van:

    "Egy ismerős stalkerbe botlom, Bütyök az. Odamegyek hozzá és figyelmeztetem. Mivel elég későre jár az idő, ezért kipakolok a tárolómba és lepihenek. Reggel nagy meglepetés ér, mivel valaki kifosztotta a tárolómat. Megkérdezem a vadászt, de ő nem látott senkit. Tovább kérdezősködtem, míg végül a Csontkovács (a helyi orvos) adott hasznos információt és Zuluhoz (a toronyba) irányított. Zulu szintén nem tudott semmi konkrétat, de tovább küldött a vasútállomásra. Odaérve azt látom, hogy egy bandita jól helyben hagyja Bütyköt. Zsarolással sikerül csak kiszednem a rejtekhelyet ahová eldugta a cuccaimat. Felveszem az összes ott található holmit és visszaviszem a privát tárolómba, majd elindulok Nitro megbízását végrehajtani. (Bütyök lopása csak akkor jön össze, ha Zatonban Fürgétől vettünk egy (bármilyen) fegyvert, majd kérdőre vontuk Bütyköt, akkor menekül át ide a Janovi állomásra, és a vásárolt fegyverünkre pályázó haramiákat is likvidáltuk a daruknál. Mert úgye egyértelmű, hogyha itt marad és nem menekül el elölünk Janovba, akkor ott lopni se fog tudni tőlünk.)"

    link

    [ Szerkesztve ]

    war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

  • Berguson

    tag

    válasz Aarpok #11991 üzenetére

    Furcsa dolgok ezek? :) Ezek mind bennevannak az alapjátékban is,én is megcsináltam őket...

    Amúgy köszönöm a linket,hamarosan felrakom a modot ha már végképp nem lesz küldetésem! :R

Új hozzászólás Aktív témák