Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Barangoló

    csendes tag

    Egy kis dilemma, amit meg szeretnék osztani veletek. :))

    Rendelkeztem egy Wayteq x 820 navigációs géppel amin primo futott. A progi tetszett nagyon, de a 64MB Ram nagyon kevésnek bizonyult, és a gép nagyon lassan dolgozott. Lassan, de hibátlanul. :R

    Sokat agyaltam rajta, hogy mire cseréljem le: Wayteq 960 BT, vagy XTAB - 50 legyen. :F

    Végül a fórumot is olvasva úgy döntöttem, legyen az XTAB - 50 készülék.
    Navigáció terén nem vagyok vele egyáltalán elégedett! Sőőőt! :Y

    Arról nem is beszélve, volt olyan is, hogy este csontig feltöltöttem, reggelre magától teljesen lemerült. Nem is értettem miért.
    Nem futott rajta alkalmazás. Ekkor elhatároztam, összehasonlítom a két készüléket navigáció szempontjából. Állványra tettem mindkettőt, és az ablakpárkány szélén álltak a második emeleten.Elő a stoppert, és rajta. Navigációra Primo-t használtam. :K

    Első indítás: XTAB-50 felállt, megtalálta a jelet: 71” :W
    X820 felállt, megtalálta a jelet: 35” :C

    Ezután azt mértem, milyen gyorsan találják meg a jelet, ha kilépek a navi programból, és azonnal újra indítom a navit. A gépet nem kapcsoltam ki, ismétlem, csak a navit kapcsoltam ki, és indítottam újra.

    XTAB-50 : Első mérés,109” második mérés,159” harmadik mérés, 83”. :W

    X 820 : Itt is háromszor mértem egymás után, de mérhetetlen volt. Ahogy elindítottam a navit, ahogy betöltött, mind a három esetben azonnal megvolt a jel. Nem tudtam megnyomni a stoppert. :C

    Ezután a kérdésem: Lehet hogy inkább a 960 BT lett volna a helyes választás? Mondjátok, hogy nem, és csak én nem csinálok valamit úgy ahogy kell. :F

Új hozzászólás Aktív témák