Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Imdre

    aktív tag

    Egy volt kollégám is az elsők között vette meg ezt a kütyüt. Ideadta, hogy pár dolgot rakjak fel neki. Néhány hetes használat után az itt olvasottak miatt megkérdeztem, hogy előjött-e már a pozicionálási hiba neki is. Azt válaszolta, hogy semmi gond nincs vele. Rá két napra írta, hogy nem talál műholdat, nem tölt a készülék :W :W Vissza szervízbe...
    Akinek nincs vele (még?) gondja az szerencsés!

    Én teljes mértékben megértem az elégedetlenkedő tulajokat. Ezt nem lehet megmagyarázni semmivel, és felháborító, pofátlan dolognak érzem, hogy manapság ilyen dolgokat megtehetnek a gyártók. Egyre több a kiadjuk, ha nem megy semmi gond tojunk a felhasználókra, majd kiadunk valami javítást filozófia. Én nem tudom elfogadni, hogy a Wayteq ha becsületesen leteszteli kiadás előtt, akkor ezek a hibák nem jönnek elő. Szerintem a teszt a kávészünet ideje alatt lezajlott - mert nem arról van szó, hogy kompromisszumokkal ugyan de használható ez a kacat, hanem teljesen haszontalan dísztárgy... :((( Ha én vettem volna megnézhetné magát a Wayteq :DDD
    Én már korábbi, hasonló tapasztalatokból megtanultam, hogy friss kiadású műszaki terméket (különösen a szoftver függő eszközök) nem szabad megvenni - kivétel nélkül tuti szívás.
    A korábbi Primo vs. 500MHz-es vitában teljes mértékben gipsztigrisnek adok igazat. Az NNG meg egy pancser, hogy nem adja ki hivatalosan a verziókat androidra. Lehet nem egy nagy összeg folyna be, de így mind bukó, ráadásul warezba kényszeríti az embereket. Aki meg a Sygic-től várja a csodát kishazánkban... :F (Amerika, Nyugat-Európa OK)

Új hozzászólás Aktív témák