Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz tordaitibi #61 üzenetére

    "Nem turkálok a rendszerbe, mint valaki példának felhozta hogy a Win alól kitörlöm a system32 mappát és "összehányja" magát a rendszer."
    Senki nem mondott ilyet, a sxs-ről volt szó :D

    "Hogy ezek működjenek, a 4 hét alatt kb. 50 fórumos levélváltásom és kb. 25 beleölt órám bánja,"
    Hogy a windózt tudd használni, azt meg pár éved?

    " Ugye ezt is minden átlaguser, aki nyomtatni akarna, ezt végigguglizza és magyarra lefordítózza?"
    Nemrég írt nekem egy átlaguser, hogy a windózon nem megy az újonan vásárolt nyomija. Akkor a windóz szar.

    "A szkenner szerintem külön agyrém lesz mert Manjaro alatt is az volt, de " a ahlál tudja, én bedugtam a multifunckióst a gépre, és nyomtam egy Skanlite-t, és már scannet is. Ja, Kubuntu. Szerintem az a scanner Win10-re már nem is telepíthető :D

    ". És a Debian igen, már "hányja össze" magát, a bluetooth döglődik, az autostartos programok indulnak-nem indulnak, a monitor hol kikapcsol 10 perc múlva hol nem."
    Érdekes, nálam pl. nem csinál ilyeneket. Pedig Debian ez is, és van rajta pár cucc. De vajon miért...?

    Egyébként az is érdekes, hogy a xxx program hibája miatt az OS a szar, meg azért is, mert a program írója nem írt dokut a programjához. Azért az meredek :D

    Az is meredek, hogy nem találkoztál még olyasmivel, ami winfos alatt nem ment volna. Mert én nem keveset. Ld. még napokig szívni vele. Sőt, olyasmivel is, amire a MS support is annyit mondott, hogy ja, rakd újra.
    Viszont amit látok, hogy anyámnál a Lubuntu tök jól megy, nálam a K + Debian 8ez 2 gép), Ubuntu Server a NAS-on, melós gépen üzleti disztró (nem Suse), frankón megy.
    (Melóban a Win10 user kollegák már nem szívesen updatelnek... :D )

    @snowy_owl : "Egyébként az írás elejével egyet értek ami a szoftververziókról, és szoftverek telepítéséről, "
    Ezt amúgy nem értem. apt-get install és felsorolof a szoftverek neveit, amit akarsz. Ennél mi kényelmesebb, és mi érthetőbb?
    Általában azoknál szokott gond lenni a telepítéssel, akik azt hiszik, hogy letölt, telepít van itt is. Nincs. Tárolóból köll megoldani, és akkor nem szokott gond lenni, mert az abban levő cucc az tesztelt, és ahhoz a verzióhoz való.

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák