Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz #77646080 #40 üzenetére

    Elnézésedet kérem, abszolút nem így szántam és nem így gondoltam, nem akartam senkit megbántani ezzel a kijelentéssel!

    A knox nekem eszembe se jut, életembe nem vettem és nem használtam Sony, Samsung és Apple eszközöket. Nem is akarok... Remélem ebből nem lesz sértődés.
    Ezen neves gyártók készülékei ugyanolyan számban fordulnak elő nálam javításon mint bármelyik más gyártóé.
    Ergo semmivel sem érnek többet. Én személy szerint évekig nyúztam egy Wayteq és egy Alcor tabletet. Télen nyáron hóba fagyba autóba stb. Minkét készülék leejtéstől halálozott el. Ellenpélda, több Sony volt nálam 1-2 évesen amiben javíthatatlan emmc hiba lépett fel. De ezeken most ne elmélkedjünk.

    Jelenleg egy (nem a reklám helye) Xiaomit nyúzok, 4/64G tárhely, minden ami létezhet benne van, amoled kijelző, 50 órás akkuidő teljesen megszokott, stb. mindezt a tudásához képest aprópénzért. Legalábbis a fennt felsorolt márkák árának harmada-negyedéért. Nincs knox, nincs garivesztés, gyárilag támogatja a bootloader nyitást, custom és stock romok, kernelek és firmware arzenál van rá. Root-unroot piilanatok műve rajta (pl. az említett banki alkalmazások miatt)
    Minek is nekem Sony...? Vagy bármi más.

  • terapeuta007

    aktív tag

    válasz #77646080 #40 üzenetére

    ha viszaolvasnal akkor leirtam hogy samsungokat ne lehet elbaszni szoftveresen.
    odinnal 10perc alatt ujraraksz mindent bootloader firmware modem rom.

    minden samsungra megtalalod az alapromot még a szolgáltatotol függő romokat is.

    ha nincsen teljeskoru garanciad csak sima akkor tök m1 rootolod-e.
    5perces yt tutorialbol megtanulod az odin hasznalatat ha van 50IQ-d

    nincsen racionalis indoklásod boy

    ilyenkor nem a root ellen kell lenni hanem azt kell mondani hogy teged nem erdekelnek a rootal jaro előnyök/nincs kedved vagy iqd utana nezni es megcsinalni.

    [ Szerkesztve ]

    Jimi Hendrix-Purple Haze

Új hozzászólás Aktív témák