Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Njördli

    tag

    Az az igazi gond a Sagemmel hogy nem lenne rossz gyártó,ha haladnának is a korral...Ez a telefon a My-x6-hoz képest alig-alig mutat fel néminemű fejlődést,ugyanazok a nevetséges hibák élnek tovább benne(pl: gigantikus ''mégse'',mikor semmi nem változott... :W ),mint a My-x6-ban...Volt elég sok Sagemmel kapcsolatom,az újak és a régiek közül is,szvsz a My-X8 volt a maga idején előremutató,mind ''agyilag'',mind külsőleg,viszont az a telefon ma már nem menne el felsőkategóriának,pedig szerintem a tényleges zászlóshajója a Sagemnek még mindig ez.A My-W85(ha jóltom ez a 3g-s kocka dizájnos gép) szerintem nincs egy szinten sem külsőben,sem innovációilag a My-x8-al.
    Olcsó a Sagem,de ez 2007-ben ilyen technikai adottságok mellett eszméletlenül kevés...Ha ez tudatos,az nagyon gáz; elqrták,nemkicsit,nagyon :DDD
    Haladni kéne a korral,amikor egy k750 ''már kissé öregecskének számít'',csak példának okáért a kijelzőt tekintve,akkor tényleg nem tudom mit akarnak...Sem korrekt üzleti készülék,sem villantós-csávós atomtelefon :) ,sem mai kornak megfelelő zászlóshajójuk nincs,és már a low-end kategóriában is nevetségesek ezek a specifikációk,jellemzők.
    Kár érte,R.I.P. Sagem

Új hozzászólás Aktív témák