Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • allus

    csendes tag

    Számomra is csalódás volt a film. Sokkal többet vártam, ahogyan előttem is írták, több logikai bukfenc avagy jelenet kidolgozatlanság is akadt benne. Kylo Ren egy puha p.cs Darth Vederhez képest. Nem is értem mit akartak konkrétan ezzel a karakterrel. Az sem lepett volna meg, ha meghúzzák a jó oldalra történő átállását, persze végül nem ez lett belőle. Solot én is sajnáltam, hogy kiírták, így minden bizonnyal több szerepet kap a következő részben Leila és Luke. Az új szerpelők közül Ray nem rossz, de kissé logikátlan szerepet kellett eljátszania. Az erő ösztönös észlelése és mestereket megszégyenítő használata enyhén túlzás, még akkor is, ha később kiderül, hogy egyszer már gyakorolta gyermekkorában. Finnel szépen egymás mellé tették őket és kb. ennyi. Ez a páros színtelen szagtalan. Kedvencem mikor Finn bevallja, hogy rohamosztagos volt. Ezt a bejelentést a csaj finoman szólva sem reagálta le. Áll ott mint szamár a hegyen, aztán terelődik a téma. Másik kedvencem mikor az ellenállás megtámadja a 3. halálcsillagot. Szépen jönnek az X-wingek, természetesen ezt lereagálja az első rend, kiküldik Tie gépeket, elkezdik leszedni a X-wingeket, aztán jelenet vált, látjuk, hogy mi történik Soloékkal, végül mikor kirobban a létesítmény oldala, akkor meglátják ezt az űrben várakozni látszó X-wingek és odarepülnek. Itt van egy nagy hiányérzetem, hogy lehetnek meg nagyjából létszámban, mikor szépen megtámadták őket a bolygóhoz érkezésükor. Ha pedig bajban voltak, már pedig abban, akkor hogy hogy nem jött segítségükre egy másik hajóhad, vagy valami, vagy esetleg vakmerő manővereket hogy hogy nem láttunk, hogy ebből ők kikeveredjenek. Magyarul megtámadták a bolygót, az első rend visszatámadt, de mindezek ellenére kényelmesen meg lehetett várni az űrben, amíg kirobban a létesítmény oldala. A berepülési jelenet is elnagyolt volt és persze egy gyenge copy paste az előző részekből. Még annyit így a végére, hogy a poénok nem ültek úgy, mint az előző részekben. Ebben a tekintetben is csak Solo karaktere hozott némi fényt az éjszakába.

Új hozzászólás Aktív témák