Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vipnolf

    aktív tag

    NOS. Mint megrögzött Sonybuzi azt kell hogy mondjam, hogy az első 2 oldalnyi brutális lelkesedés után lelankadtam.
    Rendszer: annak ellenére, hogy a Sony szerintem a legjobban otpimalizálja az androidod a gyártók közül, egyszerűen még ők sem képesek tökéletesen smooth felületet alkotni. Ez szerintem nem feltétlenül a felbontástól függ. Szerintem ekkora vasnak meg kell tudnia hajtani ezt a panelt, ami benne van. Az S is megakad néha néha és ez az android hülyesége, nem lehet ellene mit tenni. Az android és a linux kernel közül ki kéne iktatni a jávát és minden megoldódna sztem:)

    kijelző: brutál, nekem nincs bajom a TFT-vel. valóban volt az összehasonlító képeken olyan, melyik szebb, de én ilyen szögben sosem szoktam használni a telefont.

    kamera: kár hogy nem volt napsütés. a sony kamerái napsütéses időben olyan képeket cisnálnak, hogy utána lefolyik a kijelzőről vagy a tvről. ahogy csökken a fény, úgy lesz egyre zajosabb a kép. ez a k800 óta így van a Sony telefonoknál. Ne felejtsük el hogy egy alig 4-5 mm-es optikáról beszélünk. A képek alapján szerintem a fényképező rész rendben van.

    akksi: ez az első teszt van, amikor azt kell hogy mondjam, hogy az akksi tényleg silány. aki ilyen készüléket vesz, az egészen biztosan tartalomfogyasztásra veszi (képek, filmek, böngészés) és a készülék pont ezen a területen hozza a gyengét... 4-5 óra egyszerűen nem elfogadható. sajnos ez van. semmi bajom azzal, hogy egy nagy kijelzős telefont minden nap töltőre kell dugni amikor hazaérek. De a 4-5 óra az gáz. ebben az esetben már értelmesebb választás ha van az embernek egy komunikációra használatos telefonja és egy Tablet S.

    ez alapján én tetsztt plecsnit adnék rá. pedig a Sony a szívem csücske, de ekkora bakit nem engedhet meg magának a gyártó. gondoljunk csak bele, mekkora akku kapacitás emelkedést jelentett volna, hanem 7,9mm a telefon, hanem 8,5 esetleg 9. akkor sem lett volna vastag. ugyanakkor 8 óráig bírná. ami már elfogadható...

    ennyi. szóval tetszett. de 130ért sem vásárolnék meg egy 4 órán keresztül üzemelő készüléket.

    [ Szerkesztve ]

    XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

Új hozzászólás Aktív témák