Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BaLee

    addikt

    LOGOUT blog

    Hétvégén nekem is volt szerencsém megtapogatni a készüléket. Bár nem játszottam el a gondolattal, hogy nekem a Z1C-t le kellene cserélnem rá, azért kíváncsi voltam milyen.
    Egymás mellett fogva a kettőt kapásból láttam miért indul ez árban jóval alacsonyabban mint anno a Z1C.
    Amíg annak a fém ház elegáns, prémium külsőt kölcsönzött, ennél ez a műanyag megoldás kicsit furcsa. Én szeretem ha van valami fém a telefon burkolatában, előtte az unibody házas Xperia P-m volt az is minőségi darabnak tűnt. Persze ezt a dolgot embere válogatja kinek mi jön be.

    Pozitívumok:
    + nincs előlapi fólia (bár Z1C-nél is le lehetett szedni ha akartad) és a hátlap is végre üveg
    + nagyobb kijelző méretnövekedés nélkül, illetve a vastagsága még csökkent is
    + a színhőmérséklete szerintem kicsit furcsán lett belőve gyárilag a Z3C-nek, sokkal hidegebbnek tűnnek a színei
    + a hangszóró megoldása jobb lett
    + pár szoftveres fejlesztés (kameránál meg ilyesmik)

    Negatívumok:
    - nem tudom mennyire jók ezek a nagy és hosszú egybe-ajtók, kicsit furcsán hatnak
    - a már korábban említett műanyag keret nekem nem jön be

    Összességében azért azt mondom, hogy a Z3C is egy nagyon jól eltalált kis telefon lett, hasonló áron én is inkább azt választanám köszönhetően a pár plusz szoftveres feature-nak amit persze megoldhatnának Z1Cnél is csak akkor ugye ki venné meg ezt...
    Z1C-ről váltani és ráfizetni az újra viszont nem látok értelmét, mert olyan komoly előrelépés nem történt se hardverben, se másban.

    Talán majd a következő szériában. :)

    Szóval összességében ez a Z3C is egy remekül eltalált telefonnak tűnik!

Új hozzászólás Aktív témák