Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totron

    addikt

    válasz Graphics #8 üzenetére

    ( szerintem boldog, a nő erre van programozva, a férfi kicsit más logika mentén működik)
    Az említett döntések és javítás intézményein túl épp ezért hagynak el kíméletlenül ha már nem tudnak boldogsággépként használni. Tisztelet a kivételnek és bla bla, de nem olyan nagyon sok kivétel van ez alól, az a nagy büdös igazság...
    Ugyanez a gyakorlatban: rád állva érzelmileg, s ha akad 1-1 befordultabb, borúsabb napod akkor teljesen átveszi azt is, leköveti, lemásolja, hiszen kapcsolódva van, logikus, nem? Hát ez egy jó nagy hátulütő és ennek a kiküszöbölésére még egy kifejlett érzelmi intelligencia sem elegendő mindig. De ez is csak egy formája a pasin való csüngésnek. A kölcsönös, adott esetben támogatni is képes partnerség a nyerő, nem a függeszkedés. A lányok, nők a másodperc törtrésze alatt kiszúrják és irtják a szoknyaszél-fogást, visszirányban persze legitim a dolog, hosszabb lappangási idővel. Hm-hm.

    Csak érdekelnek a különböző élethelyzetek okai.
    Nagyon helyes, egyben kevesek sportja az okkeresés. :(

    (#9) Somatom, ezt hosszan lehetne boncolgatni, de összességében kell azért a szerelem az elején szerintem.

    (#32) fatpingvin, mindig is túltolt egójátéknak tartottam a "tovább élek az utódomban". Bizonyos/többfajta értelemben, aktív és passzív nevelés-nevelődés hatásaiként, genetikailag 50%-ban, nyilván. Mégis az egó önéltetése olyan hamisan cseng ilyen kijelentésekkor (reménykedésekkor).

  • totron

    addikt

    válasz Somatom #84 üzenetére

    A sangria egy alkoholos üdittö csupán. Ha jól viselkedsz bevezetlek a félszáraz borok világába és jobb lesz neked.

Új hozzászólás Aktív témák