Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M107

    addikt

    válasz lexter00 #8 üzenetére

    Én kérek elnézést hogy elő merek fizetni egy strem (zene)szolgáltató csomagjára és megspórolom az elavult,sérülékeny és nehezen kezelhető adathordozók árát.Ne is nyomulj Nike csukában az túl kommersz és drága :U

    Ezzel minden ok , csak nem mindent lehet megkapni stream formátumba, + a lemezek tárolásához is érteni kell, én csont részegen lemezre okádtam dvd BD cd semmi bajom azóta se velük.
    Pedig nem egyszer történt mondjuk nem a 60 Ft lemezeket vettem, és tároltam be belőlük.

    100 hengerekben ma több mint 10-15 ezer dvd-m van + pár ezre audio cd és 1000+-250 Db BD lemez (nem hulladék eredeti Japan (Panasonic) lemezek + meg van az első dvdíróm ami több minnt 10 ezer lemezen van túl és működik Toshiba 5112 4X DVD író.

    Itt a másik véglet én a nyakamat teszem rá hogy bárki előtt előveszek a rámutatott lemezt, s ha nem olvashatja megmetszheti a nyakam ( persze ez mind csak minőségi lemezt vettem anno is 1998 óta, mind cd,dvd,BD)-ben

    120000 Ft ért már elfogadható lenne áfástól a kis SHARP (álmodik a nyomor :DDD )

    A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

Új hozzászólás Aktív témák