Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • forgonati

    őstag

    A kommentek közt sehol sem látom hogy valakinek gondja lenne a 3G hiányával. Eszerint csak nekem van gondom ezzel? A wifi benne van ez jó dolog, de könyörgöm, 2011-ben egy 30 rugós telefonban nincs egy nyomorék 3G? Azt hittem hogy mostanára amikor már minden csatlakozót egységesitenek, eljutunk oda is hogy ez az adatátvitel alap legyen. Főleg egy ilyen, netezésre, fészbukra meg tököm tudja mire kihegyezett világban. Én személy szerint sokat utazok, és bizony bőven használom is a netet eközben. Otthon nem használom a wifit a mobilomon, mert ott a nagy gép a netezéshez, utazás közben meg nagyon ritkán játszik játszik a wifi mert wifis hotspotok még nincsenek úton-útfélen, max ha az ember beül valami olyan étterembe ahol van. De pl. buszon, vonaton nagyon hasznos a gyors adatátvitel, ha normális sebességgel akarok netezni. Nem vágyom feltétlen 14Mbit-es HSDPA-ra de hogy az EDGE a maximum amit bele tudtak préselni... Szánalmas komolyan. Nálam ezzel ki is van lőve a jelöltek közül. Mondjuk nem csak kizárólag emiatt...

    [ Szerkesztve ]

    Keelah Se'lai!

Új hozzászólás Aktív témák