Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • smc

    addikt

    válasz Saccco #160 üzenetére

    A Note tolljában nincs akku, az újabbakban egy kondenzátor van, aminek tökmás tulajdonságai vannak mint egy lithium ion akkunak, de ha az be is adja a kulcsot, maga a ceruza rajzolásra mindig is jó lesz, mert nem kell neki önálló áramforrás, a “kijelző táplálja”.

    A Pencil akkuja természetesen tud gyengülni idővel, 500 ciklust számolj. Ezzel nem tudsz mit kezdeni, de 2-3 évre biztos elég. Fiókba rakni be lehet, de én hetente ránéznék nem-e merül túl, mert akkor nehéz lesz felkelteni. Ha leteszed és nem mozgatod pár percig, akkor szépen lemegy alvóba, de még itt is fogyaszt valamennyit, mert mozgatásra felébred.

    Én használom napi szinten, de leginkább rajzolni. Jegyzetelésre is jó nagyon, de navigálni nem feltétlenül ér meg ennyi pénzt.

    Alis 1-2 dolláros usb-c to jack átalakítóval vigyázni, mert azok nem aktívak, azaz míg a xiaomi telóm boldog vele, az ipad pro nem tud vele mit kezdeni. Itthon én csak a gyárit találtam az Apple-től, 3000 pénz.

    [ Szerkesztve ]

    5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

Új hozzászólás Aktív témák